Innowacja na rynku beauty – lampa LED FUTURO TOUCH 22W/48 marki NEONAIL

Materiał reklamowy

NEONAIL wprowadza do sprzedaży kolejny przełomowy produkt na rynku beauty w kategorii stylizacji paznokci. Nowa lampa LED FUTURO TOUCH 22W/48 to pierwsza zamykana lampa do manicure hybrydowego. Urządzenie posiada wszystkie niezbędne cechy, aby wykonać stylizację hybrydowa, żelową i akrylową. Ten model łączy wyjątkowość, niezawodność i praktyczne zastosowanie. Kompaktowy kształt wyróżnia ją na tle konkurencyjnych produktów – jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających lekkiej i poręcznej lampy, która nie zajmuje dużo miejsca przy zachowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych.

Lampa LED FUTURO TOUCH 22W/48; cena: 179 zł; neonail.pl

„Ta lampa to materializacja rozwiązań, które wynikały z potrzeb użytkowniczek zebranych na samym początku projektu. Tworząc ten produkt zadbaliśmy nie tylko o estetyczny kształt, ale i funkcjonalność. Jedyna na rynku zamykana obudowa lampy, sterowanie dotykiem, diody LED najnowszej generacji, semitransparentny wyświetlacz, system pasywnego chłodzenia zakrzywionej matrycy – to zupełnie nowe rozwiązania w kategorii urządzeń do stylizacji paznokci wdrożone w tym projekcie” – tłumaczy Marek Pardej, Product Manager Cosmo Group.

Lampa LED FUTURO TOUCH 22W/48 jest dużo bardziej praktyczna i poręczna przez swój ergonomiczny dopracowany kształt i delikatną linię. Jest bardzo wygodna w użytkowaniu, zmieści się w torebce i szufladzie toaletki. Odpinany spód zapewnia komfort i znacznie ułatwia pracę przy wykonywaniu zarówno manicure, jak i pedicure. Dodatkowo jest to produkt energooszczędny – urządzenie posiada 22W, lecz umieszczone w nim diody są tak silne, jak w lampach o mocy 48W, a system Low Heat Mode zapewnia stopniowe nagrzewanie się lampy, dzięki czemu zmniejsza uczucie pieczenia podczas utwardzania stylizacji żelowych. Żarówki LED zapewniają bezpieczeństwo użytkowania lampy i chronią przed nadmiernym wzrostem temperatury, a ich równomierne rozłożenie gwarantuje idealne utwardzanie lakierów hybrydowych i innych preparatów światłoutwardzalnych. Kompaktowa, designerska i łatwa w przechowaniu oraz transporcie – taka właśnie jest lampa LED FUTURO TOUCH 22W/48.

Lampa to w pełni autorski produkt NEONAIL – od początku zaprojektowany i przetestowany przez wewnętrzny zespół projektantów marki. Za cały proces produkcyjny odpowiadają wyjątkowi specjaliści, ale przede wszystkim designerzy z wizją na czele z Markiem Pardejem – Product Managerem oraz zespołem zaangażowanych w jej powstanie pracowników Cosmo Group: Ewą Krajnik-Ambroziewicz, Anną Zwarą i Jagodą Sobczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *