Praktyczny gadżet w przypadku home office? Składane biurko!

Praca i nauka w trybie zdalnym upowszechniła się w naszym życiu na dobre. Dla wielu z nas wykonywanie obowiązków zawodowych z poziomu własnego mieszkania to bardzo duża wygoda, choć nie zawsze posiadamy do tego sprzyjające warunki mieszkaniowe. Na małym metrażu doskonale sprawdzą się wielofunkcyjne meble, które pozwolą na wprowadzenie tylko chwilowych zmian w aranżacji. Należy do nich m. in. składane biuro 2w1, które poza czasem pracy pełni rolę efektownej komody czy konsoli. 

Składane biurko. Wygodnie, pomysłowo i stylowo

Firmy z branży meblarskiej, zgodnie z zapotrzebowaniem rynkowym, coraz częściej dostosowują swoje produkty do potrzeb osób, które na niewielkim metrażu muszą pogodzić ze sobą życie zawodowe z prywatnym. Składane biurko z funkcją komody to prawdziwy znak innowacyjności, który zapewni nam upragniony komfort pracy, porządek, a także stylowy dodatek do sypialni lub salonu. Rozkładany mebel nie będzie stanowił problemu na niewielkim metrażu mieszkania, a dodatkowo pozwoli nam zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania potrzebnych materiałów biurowych czy edukacyjnych.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze składanego biurka?

  • Wielkość blatu. Blat roboczy biurka powinien być stosunkowo duży, by zapewnić nam komfortowe warunki pracy w domu. Jeśli poza laptopem i niewielką lampką potrzebujemy miejsce na np. monitor, dokumenty i książki, należy zwrócić uwagę na to, by blat posiadał większe rozmiary. Nie oznacza to jednak, że cały mebel musi posiadać pokaźne rozmiary, utrudniając rozmieszczenie go na niewielkim metrażu. Długi, ale jednocześnie wąski mebel w typie konsoli po złożeniu pomoże nam uniknąć tego problemu. 
  • Funkcjonalność. Duży blat to nie wszystko – mebel 2w1 powinien nam zapewnić też praktyczne miejsce do przechowywania tak, by po rozłożeniu mieć niezbędne materiały pod ręką, zaś po złożeniu i skończonej pracy były one całkowicie schowane i nie zaburzały domowego porządku. Pamiętajmy, że jest to niezwykle uniwersalny mebel, który może służyć nam do pracy, naszym dzieciom do nauki, zaś dla pań dodatkowo pełnić rolę toaletki. 
  • Łatwość przemieszczania. Miejsce, które uznaliśmy za idealne do pracy, nie zawsze musi stanowić docelowe miejsce ustawienia złożonej komody. Dlatego bardzo ważnym elementem przy wyborze składanego mebla będą doczepiane kółka, które pozwolą na swobody transfer mebla w dowolny kąt naszego mieszkania.
  • Prosty design. Uniwersalna forma i prosty kształt sprawią, że składane biurko idealnie wkomponuje się w każdą aranżację mieszkania. Będzie dobrze prezentowało się w minimalistycznym salonie, dziecięcym pokoju czy eleganckiej sypialni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *