BIC Intensity – nowe artykuły piśmiennicze dla kreatywnych

Linia BIC Intensity to szeroka gama narzędzi piśmienniczych w żywych kolorach, adresowana do młodzieży i dorosłych. Obejmuje najwyższej jakości kredki, cienkopisy, flamastry do kolorowania, markery permanentne i pisaki dwustronne, które zainspirują, także amatorów, do kreatywnej aktywności na własny indywidualny sposób. „Twórz tak jak lubisz!” – to hasło marki, zachęcające do twórczej podróży, bez presji osiągnięcia idealnego rezultatu.

Produkty z linii BIC Intensity świetnie nadają się do kreatywnego pisania (np. sporządzania notatek wizualnych, map myśli, kaligrafii, brush letteringu), rysowania i kolorowania oraz twórczych projektów w duchu „zrób to sam” (DIY).

Do oferty marki dołączyły właśnie dwie nowości:

BIC Intensity Dual TIP Highlighters – zakreślacz i cienkopis w jednym!

Dwie różne końcówki w jednym markerze – cienka i precyzyjna oraz gruba, ścięta pod kątem – to idealne rozwiązanie do robienia notatek, podkreślania oraz zakreślania kluczowych treści, a także prac kreatywnych. Szybkoschnący tusz nie przesiąka przez papier i zapewnia estetyczny efekt końcowy. Eleganckie czarne korpusy, charakterystyczne dla produktów z linii BIC Intensity, sprawiają, że nowe flamastry wyglądają niezwykle stylowo. Idealne połączenie jakości i estetyki na najwyższym poziomie. Doskonałe na prezent!

Dystrybutor: BIC Polska Sp. z o.o.

Cena det.: ok. 18,69 zł/ zestaw 6 szt. w kartoniku

BIC Intensity Dual Tip Pastel – dwustronne pisaki pastelowe 2 w 1 z końcówkami o różnej grubości, idealne do rysowania i kolorowania.

Elastyczny pędzelek i precyzyjna końcówka umożliwiają wiele zastosowań – od szkicowania i wypełniania kolorem większych powierzchni, po kreatywne pisanie i kaligrafię. Pędzelkowa końcówka pozwala uzyskać linię o dowolnej szerokości a cienka – dokładny obrys lub szkic. Modne pastelowe kolory w 6 odcieniach to świetny wybór dla ceniących subtelne efekty. Tusz na bazie wody jest nietoksyczny, a przy tym zapewnia wyrazistą barwę.

Pastelowe kolory są dostępne w zestawie 6 pisaków w plastikowym etui oraz w komplecie 12 pisaków z wyborem klasycznych odcieni.

Dystrybutor: BIC Polska Sp. z o.o.

Cena det.: ok. 19,99 zł/ zestaw 6 szt. oraz ok. 35,99 zł/zestaw 12 szt.

Więcej informacji na: https://eu.bic.com/pl-pl/stationery/intensity

***

BIC® światowy lider w kategorii produktów szkolno-biurowych, zapalniczek i maszynek do golenia wnosi prostotę i radość do codziennego życia. Od ponad 75 lat zapewnia wysokiej jakości produkty w przystępnej cenie, które są dostępne dla konsumentów na wyciągnięcie ręki. Na przestrzeni lat BIC® stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek oraz znakiem towarowym zarejestrowanym na całym świecie. Dziś produkty BIC sprzedawane są w ponad 160 krajach świata, a wśród kultowych marek znajdziemy: BIC Kids™, BIC FlexTM, BodyMark by BICTM, Cello®, Djeep, Lucky Stationery, Rocketbook, Soleil®, Tipp-Ex®, Us. TM, Wite-Out® i inne. W 2020 roku sprzedaż netto BIC wyniosła 1627,9 mln euro. Spółka jest notowana na „Euronext Paris”, wchodzi w skład indeksów SBF120 i CAC Mid 60 i jest doceniana za swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój i edukację. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź about.bic.com lub śledź nas na LinkedIn, Instagramie, Twitterze, lub YouTube

One thought on “BIC Intensity – nowe artykuły piśmiennicze dla kreatywnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *