Kolorowe kredki do oczu i ust od Max&More – hit czy kit?

Czy znacie już kolorowe kredki do oczu i ust od marki Max & More, dostępnej w sieci sklepów Action? Jeśli nie, to przychodzimy dziś do Was z recenzją tego właśnie produktu. Czy warto zainwestować w zestaw tych kredek do makijażu? Nie będziemy trzymać Was w niepewności do końca testu i od razu powiemy Wam, że tak! Skupimy zatem lepiej od razu na wszystkich zaletach tego produktu. 

Kolorowe kredki do oczu i ust – idealny zestaw do makijażu za 9,95zł?!

Zacznijmy od tego, dlaczego zaryzykowałyśmy zakup tych genialnych, kolorowych kredek do makijażu. Otóż inwestycja ta kosztowała nas niecałe 10zł, co jest bardzo korzystną ceną, biorąc pod uwagę, że w zestawie mamy do wyboru aż 10 kredek w różnych odcieniach. Warto zwrócić tu uwagę, że tani zestaw kredek do oczu nie jest odosobnionym przypadkiem w kolekcji kosmetyków Max & More. Marka posiada cały arsenał kosmetyków do makijażu w doskonałych cenach – naszą uwagę zwróciły nie tylko zakupione kolorowe kredki do oczu i ust, ale też bogate kolorystycznie palety cieni do powiek w tej samej cenie. To zdecydowanie zachęca do dalszych wizyt w sklepie Action i testowania kolejnych kosmetyków. 

Makeup Pencil Max&More dostępne w sieciach sklepów Action

Zestaw kolorowych kredek do makijażu – stosuj dowolnie na powiekach lub ustach

Bardzo podoba nam się uniwersalność zakupionego zestawu. Wybrane kolory możemy stosować zgodnie z indywidualnymi preferencjami – na skórze ust lub powiek, a co najważniejsze w obydwu przypadkach kolory kredek prezentują się na twarzy naprawdę dobrze! Są przede wszystkim doskonale napigmentowane, a same kolory piękne i dostosowane do różnych typów urody. Formuła kredek jest bardzo miękka, co z jednej strony zapewnia przyjemność stosowania, zaś z drugiej pozwala w łatwy sposób zbudować pożądany efekt makijażu. 

Kolorowe kredki do oczu Max&More swatches #bezfiltra #bezbazy

Czy kredki są trwałe? Test został przez nas wykonany na oczach po nałożeniu bazy oraz cielistego cienia do powiek. W takiej konfiguracji makijaż utrzymał się na oczach przez cały dzień – kreski wytarły się w minimalnym stopniu, kolor nie stracił też na intensywności. Na ustach kredki utrzymują się równie dobrze, jednak w tym przypadku eksploatacja kosmetyków była dużo szybsza ze względu na przyjmowane napoje czy posiłki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *