Nowoczesna stylizacja paznokci z 51% bio-sourced base od NEONAIL

NEONAIL, czołowy producent produktów do stylizacji paznokci wprowadził do sprzedaży  bazę do manicure hybrydowego ze składnikami pochodzenia biologicznego. To kolejny produkt w portfolio marki NEONAIL, w którym innowacyjne pomysły stają się odpowiedzią na potrzeby stylistek i fanek perfekcyjnego manicure.

Baza hybrydowa 51% bio-sourced base opiera swoją formułę na surowcach odnawialnych. To produkt, którego składniki w 51% są pochodzenia biologicznego (są to tzw. bio-surowce, które są wynikiem naturalnych procesów) i zostały uzyskane między innymi w wyniku naturalnej fermentacji. Baza została wzbogacona o keratynę wspomagającą regenerację struktury uszkodzonej płytki, witaminę C poprawiającą kondycje paznokci oraz wygląd, niacynamid-witaminę B3 m.in. nadającą połysk. 

51% bio-sourced base  jest w cenie 39,99 zł, a jej pojemność to 7,2 ml.

Jakie są wyróżniki bazy hybrydowej 51% bio-sourced base?

  • To pierwsza baza hybrydowa w ofercie NEONAL, której składniki w 51% zostały uzyskane między innymi w wyniku naturalnej fermentacji.
  • Baza hybrydowa zawiera keratynę – składnik wspomaga regenerację struktury uszkodzonej płytki. Utwardza ją, pogrubia oraz zapobiega łamaniu i rozdwajaniu się paznokci.
  • Wzbogacenie witaminą C – poprawia kondycje paznokci oraz ich wygląd. Ma również działanie rozjaśniające.
  • Skład z dodatkiem niacynamidu – witamina B3 zawarta w formule bazy poprawia kondycję paznokci, nadając im połysk.

Innowacyjna formuła bazy 51% bio-sourced base utrzyma się na paznokciach do 14 dni. Jest łatwa w użyciu, dzięki czemu świetnie się sprawdzi zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowniczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *