Click 5 Soleil BIC® najłagodniejsza dla kobiecej skóry maszynka

Dzięki niej depilacja będzie bezpieczna i relaksująca, bez zacięć czy podrażnień. To dlatego, że projektanci BIC® zadbali, aby maszynka była idealnie dopasowana do delikatnej kobiecej skóry oraz naturalnych krzywizn sylwetki. Gwarantuje to zastosowanie 5 niezależnie ruchomych długotrwałych ostrzy, ruchomej główki oraz paska nawilżającego z aloesem i mleczkiem kokosowym.

Click 5 Soleil to zupełnie nowy model popularnych maszynek Click 3 Soleil i Click 3 Soleil Sensitive, wyposażonych w 3 ostrza. Nowa maszynka Click Soleil 5 Soleil posiada aż 5 ostrzy do jeszcze gładszego golenia   i bardziej efektywnej depilacji. Dzieje się tak, gdyż ostrza – poza usuwaniem włosków – mają za zadanie także unosić je nad powierzchnią skóry. Po to, aby każde kolejne ścinało te części, które nie zdążyły jeszcze opaść. Ponieważ ostrza są osadzone bardzo blisko siebie oraz 2000 razy cieńsze niż włos, chronią skórę przed zacięciami i podrażnieniami.

Firma BIC® od niemal 50 lat słynie z najwyższych standardów produkcyjnych oraz rygorystycznego przestrzegania jakości. 100% produktów BIC® – ostrzy, komponentów i produktów finalnych – przechodzi aż 30 wizualnych i technicznych testów, a dodatkowym drobiazgowym sprawdzianom poddaje się co roku, na całym świecie, aż 7,1 miliona wyselekcjonowanych kompletnych maszynek.

Click 5 Sensitive zapewnia kobietom komfort golenia. Posiada wymienne wkłady z 5 wysokiej jakości ostrzami oraz ruchomą główkę, która dopasowuje się do kształtów ciała, w tym wrażliwych i delikatnych części jak pachy czy kostki. Pasek nawilżający z aloesem i mleczkiem kokosowym gwarantuje idealny poślizg, chroni skórę przed zacięciami i podrażnieniami. Ergonomiczna rączka zapewnia komfortowy uchwyt. Wyjątkowy mechanizm łatwego wypinania ułatwia wymianę wkładu.

Cała seria nowych maszynek BIC® Click Soleil wyróżnia się atrybutami eko. Po pierwsze – są to maszynki systemowe, co oznacza, że do trwałych uchwytów można osobno dokupić wymienne wkłady i używać ich bardzo długo, ograniczając ilość odpadów. Po drugie – ich uchwyty, w zleżności od modelu, od 30% do 40% wyprodukowano z surowców z recyklingu. Po trzecie – opakowania, w których sprzedawane są i maszynki, i wkłady – powstały z kartonu w aż 80% wykonanego z makulatury, dlatego nadają się do ponownego recyklingu. To doskonale pokazuje konsekwencję BIC® we wdrażaniu obietnicy, że do 2025 r. 100% produktów firmy będzie się nadawało do ponownego użycia, recyklingu lub kompostowania.

Producent: BIC®

Zestaw maszynek BIC Click 5 Soleil  1+2 (1 uchwyt i 2 wkłady wymienne), rekomendowana cena det. 19,99 zł

4 wkłady wymienne do maszynki BIC Click 5 Soleil, rekomendowana cena det. 29,99 zł.

BIC® to światowy lider w produkcji artykułów piśmienniczych, zapalniczek i maszynek do golenia. W projektowaniu i produkcji maszynek firma ma niemal 50 lat doświadczenia; obecnie wytwarza rocznie ponad 5 mld ostrzy, które można kupić w 162 krajach na całym świecie. Spółka zdobyła globalne uznanie za swoje zaangażowanie w edukację i zrównoważony rozwój. Od lat w całej grupie BIC® obowiązują zasady gospodarki w obiegu zamkniętym, wyrażone w filozofii „4 R”:

  • Zmniejszenie zużycia materiałów (Reduce)
  • Używanie materiałów pochodzących z recyklingu lub alternatywnych źródeł (Recyckled materials)
  • Projektowanie i wytwarzanie produktów i opakowań do wielokrotnego użytku/wymiany (Reffilable)
  • Projektowanie i wytwarzanie produktów i opakowań nadających się do recyklingu (Recyclability).

Więcej informacji na stronie about.bic.com lub profilach na LinkedIn, Instagram, Twitter lub YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *