Wysuszacz do lakieru – must have dla tradycjonalistek w manikurze

Pomalować paznokcie i po minucie położyć się spać? To możliwe, bez ryzyka, że rano obudzisz się ze zniszczonym manikiurem! Potrzebny Ci tylko jeden kobiecy gadżet, a mianowicie dobry wysuszacz do lakieru. Możesz śmiało odpuścić sobie dmuchanie, chuchanie, wietrzenie palców na mrozie, gdyż przyspieszacz wysychania działa na świeży lakier dużo szybciej i skuteczniej niż wszystkie inne, domowe metody.

Wysuszacz do lakieru Essence

Jednym z testowanych przez nas produktów w tej kategorii był niedawno wysuszacz do lakieru Essence, który można nabyć w wielu popularnych drogeriach za około 10zł. Szczerze mówiąc nie wierzyłyśmy, że preparat ten wysuszy nasze paznokcie w 60 sekund, tak jak to obiecuje producent, ale Express Dry Drops rzeczywiście przynosi taki właśnie efekt. Ale! Choć po minucie paznokcie wydają się całkiem suche, nie oznacza, że możemy z nimi robić już wszystko – z pewnością nic się do nich nie przyklei, ale do całkowitego “zastygnięcia” lakieru trzeba jeszcze zaczekać kilkanaście minut. Mimo to wysuszacz do lakieru Essence to godny uwagi produkt, gdyż bardzo ułatwia i przyspiesza wykonywanie domowego manicure za niewielkie pieniądze. 

Zalety wysuszacza do lakieru Essence:

  • spełnia swoją podstawową funkcję i obietnice producenta – lakier wysycha w niespełna minutę!,
  • nadaje lakierowi ładnej, błyszczącej poświaty,
  • utrwala manicure – bez przyspieszacza lakier na paznokciach trzyma się o 1-2 dni krócej,
  • preparat posiada praktyczne szklane opakowanie z pipetką, dzięki czemu aplikacja jest prosta, szybka i wygodna. 

Wiemy, że niektóre panie zarzucają mu nazbyt tłustą formułę, ale wydaje nam się, że to właśnie odpowiada za jego skuteczność w przyśpieszaniu wysychania lakieru. Niemniej radzimy aplikować produkty tego typu z podłożoną pod ręce chusteczką lub ręcznikiem papierowym, żeby nie “obtłuścić” sobie ubrań czy też mebli. Jest to jednak produkt, który szczerze Wam polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *