Smartband – gadżet dla kobiety kochającej sport

Jeśli kochasz sport i szukasz gadżetu, który pomoże Ci monitorować codzienną aktywność fizyczną, oto on – smartband. Sportowa bransoletka przypominająca zegarek, która będzie mierzyć za Ciebie wszystkie ważne wartości związane z ruchem.

Smartband – gadżet dla kobiety sportowca

Smartband to urządzenie, które ważny niewiele (jest lżejsze od typowego smartwatcha), a jednocześnie oferuje mnóstwo funkcji przydatnych osobom aktywnym fizycznie. Opaska posiada m.in. krokomierz, pulsometr i licznik spalonych kalorii, a niektóre z urządzeń mogą też monitorować sen i śledzić trasę biegu lub wycieczki, dzięki funkcji GPS z telefonu. Smartband zwykle potrafi rozróżnić rodzaj dyscypliny sportowej, jaką uprawiamy, co zapewnia jeszcze bardziej precyzyjne pomiary. Swoje wyniki możemy zapisywać na smartfonie i porównywać wszystkie swoje osiągnięcia.

Sportowa opaska z zaawansowanymi funkcjami

Sportowe opaski często potrafią odczytywać pełne przychodzące wiadomości (sms, komunikatory) na ekranie i posiadają pamięć kilku ostatnich wiadomości. Dzięki temu nie musimy wyciągać telefonu w trakcie ćwiczeń czy podróży, aby pozostawać w kontakcie z bliskimi. Wiele z nich posiada także wbudowany budzik, zegar i stoper, co czyni je jeszcze bardziej praktycznymi gadżetami dla kobiet. Wszystkie te informacje są wyświetlane na jasnym, intuicyjnym, dotykowym ekranie. Smart bransoletka nie potrzebuje też specjalnej ładowarki. Aby ją naładować, wystarczy wyjąć urządzenie z opaski i przypiąć do komputera, power banka czy ładowarki sieciowej z gniazdem USB.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *