Dlaczego pingwin stał się najbardziej erotycznym zwierzęciem w królestwie ptaków?

Jeszcze do niedawna pingwin był po prostu ptakiem z gatunku morskich, zaś dziś wszystkie kobiety mówią tylko o nowym wcieleniu tego wyjątkowego zwierzęcia. Mowa tu o wibratorze Pingwinku, który stał się prawdziwym fenomenem w świecie gadżetów erotycznych. Co sprawia, że kobiety tak chętnie po niego sięgają?

Wibrator Pingwinek – nowoczesny gadżet erotyczny dla kobiet

Wbrew pozorom, ten uroczy gentleman w smokingu i fioletowej muszce, ma kobietom naprawdę wiele do zaoferowania. To nowatorski gadżet do masażu łechtaczki wykorzystujący technologię Air Pulse zapewniającą wyjątkowe doznania erotyczne przy pomocy 11 stymulujących fal powietrza. 

Satisfyer Pinguin

Satisfyer Pinguin – dla początkujących i zaawansowanych

To, co wyróżnia ten wibrator spośród innych gadżetów erotycznych, to to, że zapewnia intensywną stymulację łechtaczki bez bezpośredniego kontaktu, zaś przy pomocy intensywnych fal ciśnienia. Mamy do wyboru aż 11 różnych programów, które możemy dostosować bezpośrednio do swojego nastroju czy poziomu zaawansowania w zabawach solo. Programy zmieniamy przy pomocy prostego panelu sterowania na obudowie, co dodatkowo może zachęcić do korzystania z niego osoby początkujące. 

Ponadto wibrator Pingwinek jest urządzeniem bardzo cichym i dyskretnym, a także hipoalergicznym i wodoodpornym, dzięki czemu możemy doznawać niebiańskiej przyjemności również podczas kąpieli w wannie.

Gdzie kupić ten gadżet? Szukaj go w internecie oraz popularnych drogeriach np. Super Pharm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *