Uff, puff – powrót upałów, czyli chłodzące gadżety z Action, które pomogą przetrwać gorącą końcówkę wakacji

Wszystko wskazuje na to, że ostatnie dwa tygodnie wakacji upłyną nam w atmosferze piekielnie wysokich temperatur! Jeśli nie jesteście przygotowani na taki zwrot akcji w pogodzie, najwyższy czas, by wyposażyć się w odpowiednie gadżety chłodzące. W tym celu warto wybrać się z wizytą do najbliższego sklepu Action. I uwaga: nie jest to post sponsorowany – po prostu lubimy miejsca, które zawsze potrafią zaskoczyć nas nowymi gadżetami 🙂 Zobaczcie, na jakie gadżety z Action na upały warto zwrócić szczególną uwagę!

Gadżety z Action – wentylatory w dobrych cenach

Podczas trwających upałów pogoda może nam dokuczać nie tylko na zewnątrz, ale także w domu czy w pracy, dlatego warto przede wszystkim rozejrzeć się za skutecznym urządzeniem chłodzącym – przenośnym wentylatorem, a nawet mini klimatyzatorem. W Action wybór tego typu gadżetów jest naprawdę bogaty!

Kostki do lodu wielokrotnego użytku

Nie uda nam się przetrwać upałów bez odpowiedniego nawodnienia – najlepiej przy pomocy schłodzonych napojów. Nie chcesz, aby Twój ulubiony napój stracił smak przez dodanie do niego tradycyjnego lodu? Wypróbuj kostki do lodu wielokrotnego użytku!

Chłodząca zabawka dla psa

Upały ciężko znosimy nie tylko my, ale także nasze zwierzaki. Pomóżmy przetrwać im ten gorący okres przy pomocy gadżetów z Action.

Chłodząca zabawka dla psa Beasty

Żelowy wałek chłodzący

Błyskawiczny sposób na ochłodzenie rozgrzanej skóry? Wykonaj prosty zabieg przy pomocy żelowego wałka chłodzącego.

Butelka z elementem chłodzącym

Schłodzona woda zawsze pod ręką? To możliwe, dzięki butelce ze specjalnym wkładem chłodzącym. Świetny gadżet dla osób, które w ciągu dnia są w stałym ruchu – poręczna butelka ze schłodzoną wodą to doskonałe rozwiązanie na upały w mieście!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *