Mini lodówka – gadżet, który skradnie Twoje serce tego lata

Ostatnie lata pokazały nam, że wakacje w Polsce mogą być naprawdę gorące! Dlatego podczas długiej wyprawy samochodowej czy ciężkiej pracy w biurze warto zawsze mieć ze sobą coś na ochłodę. Ale co, jeśli w pracy nie ma standardowej lodówki, a lodówki turystyczne nie dają sobie rady podczas dłuższych wycieczek? Rozwiązaniem tego problemu może być elektryczna mini lodówka. Zobacz sama!

Mini lodówka – do domu, pracy i samochodu

Mini lodówka to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy nie masz dostępu do tradycyjnej chłodziarki, ale chcesz zachować świeżość zakupionych produktów lub po prostu mieć przy sobie schłodzony napój podczas upału. Zapomnij o wstawaniu w upalną noc po wodę do lodówki – możesz ją mieć w swoim zasięgu, tuż przy łóżku. Nie przejmuj się też, że podczas podróży wysokie temperatury zepsują posiłek, który przygotowałaś dla swojej rodziny.

Niewielkie rozmiary mini lodówki sprawiają, że sprawdzi się doskonale nie tylko w domu czy w biurze, ale też w samochodzie – posiada ona zasilanie ze standardowego gniazdka elektrycznego 220V (AC) oraz z samochodu 12V (DC). Mini lodówka zmieści do 8 puszek 0,33l lub 4 butelek 0,5l, ale oczywiście możesz ją wykorzystać do przechowywania innych produktów spożywczych np. nabiału czy kanapek. Posiada funkcję chłodzenia i ogrzewania, dlatego będzie niezawodnym kompanem nie tylko letnich, ale też zimowych wycieczek.

W artykule znajdują się linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie, zostaniesz przeniesiony na stronę reklamodawcy, gdzie będziesz mógł zapoznać się z konkretną ofertą na produkt lub usługę. Klikając w linki afiliacyjne nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *