Wirtualna przymierzalnia okularów? Przetestowaliśmy tę opcję, dzięki innowacyjnej aplikacji marki Belutti!

Gdziekolwiek jesteś – w domu, na wakacjach, w poczekalni u fryzjera lub lekarza – teraz możesz przymierzyć dziesiątki, a nawet setki różnych modeli okularów przeciwsłonecznych. A to wszystko przy pomocy jednej aplikacji, którą w kilka minut możesz ściągnąć na pulpit swojego telefonu lub tableta. Niezwykle fascynują nas takie nowinki technologiczne, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się im z bliska i ocenić, czy rzeczywiście warto z nich korzystać i dokonywać zakupów na ich podstawie. 

Naszą uwagę przykuła w szczególności aplikacja Belutti, która dzięki rozszerzonej rzeczywistości doskonale sprawdza się w roli wirtualnej przymierzalni. Zobaczcie, dlaczego warto ją wypróbować!

Wirtualna przymierzalnia Belutti

Belutti to polska marka z włoskimi korzeniami, która posiada w swojej ofercie oprawy okularowe dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Zmieniające się trendy, a co za tym idzie wzrost oczekiwań klientów w tym zakresie, skłoniły markę do stworzenia narzędzia, które pozwoli na wybór idealnych okularów przeciwsłonecznych w sposób niezwykle prosty i komfortowy. Tak powstała wirtualna przymierzalnia okularów Belutti, która również na nas zrobiła bardzo pozytywne wrażenie. 

Przymierzanie okularów online – nowy wymiar zakupów

Czy wirtualna przymierzalnia okularów rzeczywiście może zastąpić przymierzanie okularów w stacjonarnym salonie optycznym? Uważamy, że tak. Dzięki autorskim algorytmom AR-Labs.io, twórcy aplikacji, modele 3D okularów dostępne w przymierzalni odpowiadają 1:1 ich faktycznym rozmiarom.  Innymi słowy oznacza to, że odbicie w aparacie naszego smartfona będzie w tym przypadku prawdziwym lustrem, które pokaże nam faktyczny rozmiar okularów i pozwoli upewnić się, czy dany model będzie pasował nie tylko do naszego stylu, ale też kształtu naszej twarzy. 

W Belutti cenimy przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów. Ochrona oczu jest niezwykle istotna, zwłaszcza latem, gdy jesteśmy narażeni na ostre promienie słoneczne. Chcąc ułatwić wszystkim wybór odpowiednich okularów przeciwsłonecznych, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie wirtualnej przymierzalni, dzięki której na wyciągnięcie telefonu dostępna jest szeroka gama produktów marki Belutti. Zależało nam na tym, aby Klient mógł realnie ocenić czy dany model pasuje do jego kształtu twarzy, dlatego aplikacja idealnie odzwierciedla faktyczne rozmiary naszych okularów. Mamy nadzieję, że to rewolucyjne rozwiązanie sprawi, że wybór idealnych okularów przeciwsłonecznych nie będzie stanowił już dla nikogo żadnego problemu, a wręcz stanie się przyjemnością! – powiedział ekspert marki Belutti, Marcin Krasnodębski.

Ochrona oczu na równi z estetyką

Modne okulary przeciwsłoneczne to dla wielu nieodłączny element codziennych stylizacji, ale nie zapominajmy, że ich głównym zadaniem jest ochrona oczu przed groźnym działaniem promieni słonecznych. Eksperci Belutti ostrzegają, by unikać kupowania okularów przeciwsłonecznych w kioskach czy na straganach przy plaży, ponieważ zazwyczaj nie posiadają one odpowiednich filtrów, zaś tylko przyciemniane soczewki, co może stanowić zagrożenie dla oczu. 

Decydując się na okulary przeciwsłoneczne od Belutti mamy gwarancję nie tylko dopracowanej estetyki i trwałej oprawy okularów, ale przede wszystkim filtrów UV i polaryzacji, która niweluje odbijające się promienie słoneczne, np. od tafli wody. 

Od teraz, będąc na wakacjach możesz przymierzyć okulary Belutti za pomocą aplikacji i zamówić je do najbliższego salonu optycznego! Oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne Belutti dostępne są w kilkuset renomowanych salonach optycznych w Polsce, a także niektórych krajach Europy. Produkty marki są nadzorowane przez Polskie Urzędy Państwowe, posiadają Deklarację Zgodności rejestracji w Urzędzie Rejestracji Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Certyfikat Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.

Pobierz aplikację Belutti: iOS | Android

Więcej na www.belutti.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *