Jedwabna poszewka na poduszkę – obudź się jeszcze piękniejsza

Czy wiesz, że każdej nocy, podczas gdy Ty śpisz, Twoja skóra bardzo ciężko pracuje, regenerując się i przygotowując do kolejnego dnia? Możesz jej w tym pomóc, oczyszczając dokładnie cerę, a następnie nakładając odpowiedni krem. Ale to nie wszystko. Dodatkowy komfort może jej zapewnić jedwabna poszewka na poduszkę. Jakie posiada właściwości i zalety?

Jedwabna poszewka na poduszkę – dla komfortu i piękna

Może wydawać Ci się, że poduszka to tylko poduszka i nie ma wpływu na Twój codzienny wygląd. Ale to nieprawda. Dobrze dobrana poduszka pozwoli Ci wypocząć w trakcie snu, zaś jedwabna poszewka na poduszkę zmniejszy ryzyko porannej opuchlizny i sprawi, że skóra będzie lepiej nawilżona. Poszewka zapobiega też odgnieceniom, redukuje stres i uczucie zmęczenia. Co więcej, na jedwabnej poduszce skorzystają też Twoje włosy, które będą się w mniejszym stopniu puszyć, plątać i elektryzować. 

Pranie jedwabnej poszewki

Aby zachować właściwości poszewki z jedwabiem, należy prać ją krótko w letniej wodzie z dodatkiem środka do prania jedwabiu lub delikatnego szamponu do włosów, a następnie suszyć na płasko w zacienionym miejscu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *