Prezent na dzień babci, czyli praktyczne gadżety dla seniorki

Każda babcia to kobieta, a każda kobieta to gadżeciara! Być może babci nie jest potrzebny najnowszy smartwatch, bezprzewodowe słuchawki czy ładowarka indukcyjna, ale istnieje szereg innych produktów, z których Twoja babcia będzie na pewno zadowolona. Oto krótka lista gadżetów dostosowanych dla seniorek. Wybierz swój idealny prezent na dzień babci!

Ogrzej babcię ciepłym słowem i kocykiem

Nasze ukochane babcie na pewno będą nam wdzięczne za prezent na dzień babci w postaci ciepłego kocyka na chłodne, zimowe wieczory. Jeśli chcesz, aby prezent przybrał formę naprawdę ciepłego okrycia i gadżetu, poszukaj koca z funkcją elektrycznego ogrzewania. Do kompletu możesz dorzucić designerskie i praktyczne kapcie z futerkiem.

Zestaw herbaciany – idealny prezent na dzień babci

Jeśli Twoja babcia uwielbia delektować się smakiem herbaty, nowy zestaw herbaciany może przynieść jej wiele radości. Poza dobrej jakości herbatą, sprezentuj jej także nowy dzbanek, zestaw filiżanek czy zaparzacz do herbaty. Na rynku znajdziesz też prezentowe kosze herbaciane w zestawie z miodem, konfiturami czy suszonymi owocami, które jeszcze bardziej wzbogacą smak ulubionej herbaty.

Najlepszy prezent na dzień babci? Ty!

Jakie ozdoby sprawdzą się w babcinym mieszkaniu? Wszystkie te, które będą się jej kojarzyły z Tobą! Nasze babcie kochają przede wszystkim zdjęcia swoich wnucząt w różnorodnym wydaniu – ramkowym, albumowym, jak i kalendarzowym. Jeśli chcesz zaskoczyć swoją babcię możliwościami technologicznymi naszych czasów, podaruj jej cyfrową ramkę do zdjęć, która pozwoli zebrać kilka bądź kilkanaście ważnych dla niej osób i chwil w jednym miejscu. 

Gadżety kuchenne dla babci

Nasze babcie to prawdziwe mistrzynie patelni! Uwielbiają nas karmić nawet wtedy, gdy nie do końca jesteśmy głodni, a wyjątkowy smak ich dań jest po prostu nie do podrobienia. Dlaczego zatem nie ułatwić naszym babciom pracy i nie sprezentować im praktycznego gadżetu kuchennego? Sprytna szatkownica lub krajalnica, wygodna patelnia do naleśników czy praktyczny zestaw do gotowania na parze? Możliwości mamy nieskończenie wiele. 

Ciekawy zestaw kosmetyczny dla babci

Nasze babcie to takie same kobiety, jak my – nigdy nie przestają dbać o siebie i przejmować się swoim wyglądem. Dlatego ciekawym prezentem na dzień babci może okazać się odpowiednio dobrany do jej wieku zestaw kosmetyczny. Stawiaj jednak na kosmetyki o jak najbardziej naturalnym składzie – nasze babcie wychowały się w czasach, w których królowały domowe i jak najbardziej naturalne sposoby na urodę, więc tym bardziej docenią Twój gest!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *